Witamina C
Czego nie wiesz o suplementach tej witaminy.
O jakże się zdziwisz....


Wiśniowa delicja z ptasim mleczkiem

dodano dnia 22.09.10

Ciasto na pewno nie należy do zapychających i zbyt słodkich wypieków z masami, ponieważ jest lekkie, kwaskowo-owocowe z nutką słodyczy, a najbardziej dla mnie pyszne, to rozpływające się w ustach ptasie mleczko przykryte czekoladą...

¬ródlo informacji...


"Facet to świnia", "Tylko seks im w głowie"

dodano dnia 27.02.10

Uważam, że kobiety są same winne temu, że ich facet im nie pomaga... Bo skoro od początku chcą być takie kochane i idealne i skaczą wokół nich, żeby tylko ich mężczyznom było dobrze, to cóż można powiedzieć? Mają czego chciały.

¬ródlo informacji...


Kochanie, będziesz tat‘!

dodano dnia 22.07.08

Eksplozja rado»ci, lęk, niedowierzanie, a może panika? Bez względu na to, jak zareagujesz na tę wiadomo»ć, jedno jest pewne: twoje życie się zmieni.

¬ródlo informacji...


Shakira nie nadaje sie na aktorkę?

dodano dnia 06.08.09

Czy wiedzieli¶cie, że ponętna Shakira zaczynała jako aktorka? Dobrze się stało, że jednak wybrała karierę piosenkarki, ponieważ nawet ona sama...

¬ródlo informacji...


Prawdziwe jedzenie. Znasz?

dodano dnia 03.07.11

Homogenizowane mleko UHT 0% tłuszczu, modyfikowane genetycznie pomidory, chrzan, w którego składzie jest tylko 30% prawdziwego chrzanu. Co dalej?

¬ródlo informacji...


Najlepsze witaminy

dodano dnia 08.08.10

Wyj±tkowy podręcznik dla konsumentów. SprawdĽ jakie s± najlepsze witaminy suplementy. Witaminy Mnóstwo suplementów na rynku powoduje zamieszanie, a reklamy witamin perfidnie manipuluj± klientami. Dowiedz się od eksperta jakie witaminy s± dobre i jakie s± dobre dla ciebie

¬ródlo informacji...


analiza pierwiastkowa włosa

dodano dnia 08.08.10

Unikalny serwis oferuj±cy wiedzę i praktyczne zastosowania Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia, którego podstaw± i integraln± czę¶ci± jest analiza pierwiastkowa włosów . Kompleksowa diagnostyka organizmu, pokazuj±ca zagrożenia zdrowotne, oraz oferuj±cy indywidualne zalecenia dietetyczne i suplementacyjne wynikaj±ce z analizy pierwiastkowej. Profilaktyka zdrowotna, bezpłatne konsultacje, pomoc we wspomaganiu leczenia, opisy tendencji chorobowych, oraz możliwo¶ć przeciwdziałania patologiom zanim ujawni± się ich objawy.

¬ródlo informacji...


Nowo¶ci dla kobiet, lifestyl, SPA, fitness

dodano dnia 08.08.10

¬ródlo informacji...


Wyszukiwarka publikacji o zdrowiu i urodzie

dodano dnia 08.08.10

¬ródlo informacji...


Jakie witaminy dla kobiet w ci±ży

dodano dnia 08.08.10

Na rynku witamin panuje kompletna dezinformacja i manipulacja, co moze być szczególnie szkodliwe dla kobiet w ci±ży sprawdĽ jakie witaminy dla kobiet w ci±ży s± rzeczywi¶cie dobre, a jakich witamina należałoby unikać. Gwarantuję, ze będziesz zdziwiona!

¬ródlo informacji...


Twoja przyjaciółka chce ci odbić faceta?

dodano dnia 08.08.10

Twoja przyjaciółka podejrzanie dużo czasu spędza z twoim chłopakiem? Sprawdˇ, czy przypadkiem nie chce ci go ukra»ć.

¬ródlo informacji...


Francuzi potrzebuj‘ największych prezerwatyw

dodano dnia 30.11.08

Ta informacja zainteresuje panie, które uważaj‘, że rozmiar jednak ma znaczenie. Francuscy kochankowie nie bez przyczyny ciesz‘ się renom‘.

¬ródlo informacji...


Jaki będzie jesienny mężczyzna?

dodano dnia 06.09.08

Od chłodu stali po ciepło i miękko»ć futra - w nadchodz‘cym sezonie moda będzie odzwierciedlać wszystkie aspekty męskiej osobowo»ci.

¬ródlo informacji...


Kobieca intuicja

dodano dnia 15.10.11

Poznałam niedawno w pracy pewną kobietę. A. jest wesoła, miła, otwarta. Osoba w typie do rany przyłóż. Z reguły nigdy nie mam do ludzi nieuzasadnionych uprzedzeń. Ale w przypadku A. było inaczej, od początku czułam, że coś jest z nią nie tak

¬ródlo informacji...


Osiedlowe okazy

dodano dnia 03.10.08

Mamy zakazy deptania trawników. No masz, a po trawie tak fajnie się chodzi. Mamy także zakazy wyprowadzania psów, a psów jak mrówków. Są również tabliczki z zakazem wjeżdżania autami na alejki. Tudzież zakazy parkowania tymi autami pod blokami. Ale jeżdżą - jak coś ciężkiego do domu wnieść trzeba i parkują - nomen omen pod samymi zakazami.

¬ródlo informacji...


Dojrzeć do sera

dodano dnia 06.08.09

Dobrego sera nie powinien je»ć amator. Bo czy będzie on w stanie docenić pikantny i pieczarkowy smak roqueforta i odnaleˇć orzechow‘ nutę goudy? Nie mówi‘c już o serach ekstremalnych...

¬ródlo informacji...


Zdejmowanie kl±tw, egzorcyzmy, uzdrawianie

dodano dnia 06.01.09

Zdejmowanie kl±tw i uroków z osób, domów, biur, firm, terenów pod zabudowę wraz z oczyszczaniem energetycznym. Bezpłatne badanie... Często czujemy, że w naszym domu, biurze, firmie co¶ blokuje nasze zdrowie, harmonijny rozwój i finanse firmy. Powodem tego może być rzucona na nas kl±twa lub urok. W takim przypadku trzeba sprawdzić czy tak jest i po potwierdzeniu przyst±pić do zdejmowania kl±tw lub uroków czy szeregu innych zanieczyszczeń energetycznych, które również mog± wyst±pić. W tym celu należy dostarczyć zdjęcie osoby (nie starsze niż 5 lat) z wpisanym imieniem i nazwiskiem, dat± urodzenia i miastem zamieszkania. Powyższe materiały należy dostarczyć osobi¶cie, listownie lub elektronicznie. Ich dostarczeniu przystępujemy do badania energetycznego na okoliczno¶ć wyst±pienia kl±tw czy innych blokad. Badanie energetyczne jest bezpłatne.

¬ródlo informacji...


Fotograf ¦lubny

dodano dnia 18.07.10

Oryginalny fotograf ¶lubny zrealizuje reportaż z Dnia Waszego ¦lubu na terenie woj. ¶l±skiego (Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory, Żywiec, Katowice, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Bielsko-Biała oraz inne miejscowo¶ci). Fotografie ¶lubne realizuje zarówno na terenie całego kraju oraz chętnie poza granicami. FotoKreatywnie: Od zawsze marzyło mi się, aby robić w życiu to, co lubię i co sprawia mi najwięcej satysfakcji. Kiedy w moich rękach zago¶cił aparat fotograficzny, czułem że zostanie w nich już na dobre, jednak kiedy zacz±łem komponować fotografie ¶lubne, wiedziałem że spełnia się moje marzenie. Fotografie ¶lubne to temat nadzwyczaj pasjonuj±cy, niemniej jednak odpowiedzialny, zatem traktuję go całkowicie profesjonalnie. Stawiam na kreatywno¶ć oraz artystyczny wyraz mojej pracy. Estetyczne zdjęcia ¶lubne, tworzone z niew±tpliwym poczuciem wybornego gustu!

¬ródlo informacji...


Uff, jak gor±co!

dodano dnia 08.07.08

Nadeszły dni, w których temperatura coraz bardziej nam doskwiera. Złe samopoczucie, zmęczenie, bóle głowy, nerwowo¶ć czy bezsenno¶ć to tylko niektóre...

¬ródlo informacji...


Dolce jest vita

dodano dnia 22.11.08

Nadpobudliwy. Kocha za mocno, żyje za szybko. W Polsce musi hamować swój apetyt na emocje. Tu w Rzymie, pędz‘c na skuterze wokół Koloseum, jest sob‘. Dużym chłopcem, który jak mało kto umie się cieszyć życiem.

¬ródlo informacji...


Serduszka

dodano dnia 15.02.09

Z miłosnej kuchni.

¬ródlo informacji...


Zamiast Antybiotyków
Zaprenumeruj

darmowy kurs Witaminy i Suplementy Dla Ciebie

  Imię:
Email:

           


Kliknij by dowiedziec sie wiecej


Kliknij po wiecej informacjiUsmiechnij się :-)

- Powiedz, czy dalej od nas sa polozone Chiny czy Ksiezyc? - pyta nauczyciel.
- Panie psorze, mysle, z jednak Chiny.
- A na jakiej podstawie tak twierdzisz?
- Bo Ksiezyc juz widzialem nieraz, a Chin jeszcze nigdy.

Poszerzaj swoje horyzonty - wyburz dom z naprzeciwka.

Jesli podzielimy graniastoslup wzdluz przekatnej podstawy, to otrzymamy dwie trumny.