Witamina C
Czego nie wiesz o suplementach tej witaminy.
O jakże się zdziwisz....


Wiśniowa delicja z ptasim mleczkiem

dodano dnia 22.09.10

Ciasto na pewno nie należy do zapychających i zbyt słodkich wypieków z masami, ponieważ jest lekkie, kwaskowo-owocowe z nutką słodyczy, a najbardziej dla mnie pyszne, to rozpływające się w ustach ptasie mleczko przykryte czekoladą...

¬ródlo informacji...


Mineralny makijaż

dodano dnia 15.07.08

Pudry, cienie i róże z minerałów nie wywołuj‘ podrażnień i daj‘ naturalny efekt. Wypróbuj mineralne kosmetyki, a nie będziesz chciała zamienić ich na inne!

¬ródlo informacji...


W duchu tradycji piwowarstwa

dodano dnia 06.09.08

Podobno pierwsze ¶lady browarnictwa na ¶wiecie pochodz± sprzed 6 tysięcy lat. Wtedy Sumerowie - naród zamieszkuj±cy teren między Tygrysem a...

¬ródlo informacji...


Sposoby na ciężkie nogi

dodano dnia 15.07.08

Wystarczy, że dłużej postoisz, a robi‘ się jak z ołowiu? Spokojnie. Przyszłe mamy często maj‘ taki problem. Wiemy, jak mu zaradzić.

¬ródlo informacji...


Jestem idealistką, ale...

dodano dnia 22.08.08

Często czuję jak duszę się w tym świecie pełnym obłudy i zakłamania, oszustw i cynizmu, pogardy dla człowieka i jego uczuć. Dziś liczy się co masz, kim jesteś, co możesz załatwić, kto cię popiera i z kim trzymasz, a nie co czujesz... Jestem idealistką, ale nie na tyle by sądzić, że świat stanie się różowy i nagle wszyscy będą dla siebie mili, sympatyczni, że zniknie głód, wojny i wszystkie nieszczęścia.

¬ródlo informacji...


Nowo¶ci dla kobiet, lifestyl, SPA, fitness

dodano dnia 11.10.09

¬ródlo informacji...


Najlepsze witaminy

dodano dnia 11.10.09

Wyj±tkowy podręcznik dla konsumentów. SprawdĽ jakie s± najlepsze witaminy suplementy. Witaminy Mnóstwo suplementów na rynku powoduje zamieszanie, a reklamy witamin perfidnie manipuluj± klientami. Dowiedz się od eksperta jakie witaminy s± dobre i jakie s± dobre dla ciebie

¬ródlo informacji...


analiza pierwiastkowa włosa

dodano dnia 11.10.09

Unikalny serwis oferuj±cy wiedzę i praktyczne zastosowania Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia, którego podstaw± i integraln± czę¶ci± jest analiza pierwiastkowa włosów . Kompleksowa diagnostyka organizmu, pokazuj±ca zagrożenia zdrowotne, oraz oferuj±cy indywidualne zalecenia dietetyczne i suplementacyjne wynikaj±ce z analizy pierwiastkowej. Profilaktyka zdrowotna, bezpłatne konsultacje, pomoc we wspomaganiu leczenia, opisy tendencji chorobowych, oraz możliwo¶ć przeciwdziałania patologiom zanim ujawni± się ich objawy.

¬ródlo informacji...


Jakie witaminy dla kobiet w ci±ży

dodano dnia 11.10.09

Na rynku witamin panuje kompletna dezinformacja i manipulacja, co moze być szczególnie szkodliwe dla kobiet w ci±ży sprawdĽ jakie witaminy dla kobiet w ci±ży s± rzeczywi¶cie dobre, a jakich witamina należałoby unikać. Gwarantuję, ze będziesz zdziwiona!

¬ródlo informacji...


Wyszukiwarka publikacji o zdrowiu i urodzie

dodano dnia 11.10.09

¬ródlo informacji...


Owocowy raj

dodano dnia 11.10.09

Ciasto z bakaliami.

¬ródlo informacji...


Mężczyźni, kto z nimi wytrzyma? Ja mam ich dosyć

dodano dnia 03.06.08

Nienawidzę tej gry. Czasami ją muszę stosować, gdy mam do czynienia z przeciwnikiem, który za nic nie jest w stanie uznać, że kobieta po prostu coś też może wiedzieć i umieć. Przed takim lepiej udawać głupszą niż narazić się na określenia typu dziwna, trudna, inna i nie wiem jaka jeszcze.

¬ródlo informacji...


Kobieta zerem?

dodano dnia 18.10.08

Okazuje się, że ciągle jeszcze można spotkać kobiety, za bardzo ograniczone w swoich działaniach, za bardzo uzależnione od mężczyzny. Najpierw czekają na swoją wielką miłość nie myśląc o tym co może się stać gdy miłość nie nadejdzie lub gdy przyjdzie, ale też szybko zniknie pozostawiając po sobie tylko pustkę.

¬ródlo informacji...


Malu Wilz pielęgnacja dla mężczyzn

dodano dnia 25.09.09

W dzisiejszych czasach nowoczesnej i indywidualnej pielęgnacji, mężczyznom nie wystarcza już zwykła woda po goleniu, aby wygl‘dać i czuć...

¬ródlo informacji...


Makłowicz: CafĂ© museum

dodano dnia 15.10.11

"CafĂ© Museum" Roberta Makłowicza to uczta dla ducha i ciała. Jej smak czuje się od pierwszej do ostatniej strony. Audiobook, którego fragmenty możecie odsłuchać w INTERIA.PL, czyta sam autor. Robi to ze swad‘ i wła»ciwym sobie poczuciem humoru. Posłuchaj czwartej czę»ci ksi‘żki.

¬ródlo informacji...


Jak sobie radzić z nie»miało»ci‘?

dodano dnia 08.04.09

Tak bardzo chciałaby» być pewniejsza siebie. Umieć panować nad lękiem, który nagle paraliżuje cię w najbardziej banalnych sytuacjach. Sprawia, że bez powodu tracisz głowę, nie wiesz, co powiedzieć. A do tego się czerwienisz... Czas z tym skończyć!

¬ródlo informacji...


Nowoczesne kobiety na celowniku reklamy

dodano dnia 03.10.08

Współczesne Polki – mieszkanki wielkich miast - wymykaj± się wszelkim stereotypom. Dbaj± o rodzinę, ale nie spędzaj± całych dni w...

¬ródlo informacji...


Karp po warszawsku

dodano dnia 15.12.08

Wigilia w warszawskim stylu.

¬ródlo informacji...


Omlet serowo-ziołowy

dodano dnia 06.12.08

Pomysł na aromatyczne »niadanie.

¬ródlo informacji...


¦lub

dodano dnia 28.08.09

Weselicho Jak zorganizować udany ¶lub i atrakcyjne wesele ? Informacje, porady ¶lubne, baza firm, sklep internetowy. W ofercie sklepu - obr±czki ¶lubne, suknia ¶lubna, garnitur, zaproszenia. Zapraszamy Państwa - ciekawe informacje na temat: ¶lub i wesele.

¬ródlo informacji...


Czy mężczyzna może być wierny?

dodano dnia 03.10.08

Zdrada musi się obowi‘zkowo pojawić w każdym serialu, nie może się też bez niej obyć żadna romantyczna powie»ć. Lubimy o niej czytać, ale na my»l, że to wła»nie nasz partner mógłby się jej dopu»cić oblewa nas zimny pot.

¬ródlo informacji...


Zamiast Antybiotyków
Zaprenumeruj

darmowy kurs Witaminy i Suplementy Dla Ciebie

  Imię:
Email:

           


Kliknij by dowiedziec sie wiecej


Kliknij po wiecej informacjiUsmiechnij się :-)

A Canadian is having his petit dejeuner (coffee, croissants, bread, butter jam) when an American man, chewing gum, sits down next to him.
The Canadian ignores the American who, nevertheless, starts a conversation.
American: "You Canada folk eat the whole bread??"
Canadian (in a bad mood): "Of course."
American: (after blowing a huge bubble) "We dont. In the States, we only eat what is inside. The crusts we collect in a container, recycle it, transform them into croissants and sell them to Canada."
The American has a smirk on his face. The Canadian listens in silence.
The American persists: "Dya eat jelly with the bread??"
Canadian: "Of Course." American: (cracking his gum between his teeth and chuckling). "We dont. In the States we eat fresh fruit for breakfast, then we put all the peels, seeds, and leftovers in containers, recycle them, transform them into jam and sell the jam to Canada."
The Canadian then asks: "Do you have sex in America?"
American: "Why of course we do", the American says with a big smirk.
Canadian: And what do you do with the condoms once you ve used them?"
American: "We throw them away, of course."
Canadian: "We dont. In Canada, we put them in a container, recycle them, melt them down into chewing gum and sell them to America."

Lepiej miec stosunek z jezm, niz 2 lata byc zolnierzem.

Rosja. Nigdzie na swiecie nie pije sie tyle wodki. Nigdzie na swiecie nie znajdzie sie tyle pieknych kobiet....Zbieg okolicznosci?