Witamina C
Czego nie wiesz o suplementach tej witaminy.
O jakże się zdziwisz....


Wiśniowa delicja z ptasim mleczkiem

dodano dnia 22.09.10

Ciasto na pewno nie należy do zapychających i zbyt słodkich wypieków z masami, ponieważ jest lekkie, kwaskowo-owocowe z nutką słodyczy, a najbardziej dla mnie pyszne, to rozpływające się w ustach ptasie mleczko przykryte czekoladą...

¬ródlo informacji...


Typy sylwetek - cz. 5 "Kręgiel"

dodano dnia 01.09.10

Drobne, filigranowe "kręgle" powinny strojem poszerzać ramiona i podkre»lać talię. W ich przypadku »wietnie sprawdzaj‘ się bufiaste rękawy - mówi‘ Trinny i Susannah.

¬ródlo informacji...


Suknie ¦lubne Madeline Exclusive Bydgoszcz

dodano dnia 06.11.11

Jeżeli poszukujesz modnej, atrakcyjnej oraz przystępnej cenowo Sukni ¶lubnej najlepszej ¶wiatowej marki a ponadto potrzebujesz dużego wyboru - to koniecznie musisz zobaczyć ogromn± i bezkonkurencyjn± kolekcje Sukien ¦lubnych z Bydgoszczy firmy Madelie Exclussive - Sprzedajemy suknie największych i najlepszych ¶wiatowych marek gwarantuj±c jako¶ć i pełne zadowolenie! - OdwiedĽ nas Salon Mody ¦lubnej w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 113, przyjdĽ, przymierz, a zobaczysz że w żadnej innej sukni nie będziesz czuła się lepiej!

¬ródlo informacji...


Ci‘ża nie ogłupia

dodano dnia 06.02.10

Australijscy naukowcy obalili mit głosz‘cy, że podczas ci‘ży zdolno»ci intelektualne kobiet s‘ osłabione.

¬ródlo informacji...


Konkurs z Bielend‘

dodano dnia 08.07.08

Firma Bielenda wraz z wortalem SekretyUrody.eu zapraszaj‘ do udziału w konkursie w którym nagrodami s‘: 5 zestawów kosmetyków do pielęgnacji ciała marki Bielenda z najnowszej serii "Eco Care"

¬ródlo informacji...


Wyszukiwarka publikacji o zdrowiu i urodzie

dodano dnia 15.01.10

¬ródlo informacji...


Najlepsze witaminy

dodano dnia 15.01.10

Wyj±tkowy podręcznik dla konsumentów. SprawdĽ jakie s± najlepsze witaminy suplementy. Witaminy Mnóstwo suplementów na rynku powoduje zamieszanie, a reklamy witamin perfidnie manipuluj± klientami. Dowiedz się od eksperta jakie witaminy s± dobre i jakie s± dobre dla ciebie

¬ródlo informacji...


Nowo¶ci dla kobiet, lifestyl, SPA, fitness

dodano dnia 15.01.10

¬ródlo informacji...


analiza pierwiastkowa włosa

dodano dnia 15.01.10

Unikalny serwis oferuj±cy wiedzę i praktyczne zastosowania Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia, którego podstaw± i integraln± czę¶ci± jest analiza pierwiastkowa włosów . Kompleksowa diagnostyka organizmu, pokazuj±ca zagrożenia zdrowotne, oraz oferuj±cy indywidualne zalecenia dietetyczne i suplementacyjne wynikaj±ce z analizy pierwiastkowej. Profilaktyka zdrowotna, bezpłatne konsultacje, pomoc we wspomaganiu leczenia, opisy tendencji chorobowych, oraz możliwo¶ć przeciwdziałania patologiom zanim ujawni± się ich objawy.

¬ródlo informacji...


Jakie witaminy dla kobiet w ci±ży

dodano dnia 15.01.10

Na rynku witamin panuje kompletna dezinformacja i manipulacja, co moze być szczególnie szkodliwe dla kobiet w ci±ży sprawdĽ jakie witaminy dla kobiet w ci±ży s± rzeczywi¶cie dobre, a jakich witamina należałoby unikać. Gwarantuję, ze będziesz zdziwiona!

¬ródlo informacji...


Lekcja stylu do odrobienia!

dodano dnia 15.01.10

Projektant Maciej Zień o doskonało»ciach mody, o tym, co inspiruje go w jego pracy i o lekcji stylu, której Polki i Polacy wci‘ż jeszcze nie odrobili.

¬ródlo informacji...


Breloczki do kluczy

dodano dnia 25.05.10

Chciałam Wam zaprezentować breloczki do kluczy. Robi je moja siostra. Każdy jest inny, wzory się nie powtarzają. Misie, króliczki i baranki mają wysokość ok 7-8 cm plus zawieszka

¬ródlo informacji...


Złożyłam pozew o unieważnienie ślubu

dodano dnia 18.02.12

Złożyłam pozew o unieważnienie ślubu kościelnego, do czego zabierałam się właściwie od ponad dwóch lat, od momentu rozwodu. Ktoś napisał, że to obłuda, zakłamanie, jak można unieważniać coś, co przecież było faktem. Ppo raz pierwszy zasugerował mi to ksiądz, u którego spowiadałam się dzień przed moim rozwodem. Trafiłam na mądrego Kapucyna, rozpłakałam się, pytał o różne sprawy…

¬ródlo informacji...


Słoneczne saszetki IVR!

dodano dnia 03.05.09

To, co wyróżnia kosmetyki IVR Sun to wygodna i kompleksowa ochrona naszej skóry za relatywnie nisk‘ cenę. ..

¬ródlo informacji...


Czasem trzeba zaryzykować

dodano dnia 06.11.08

Takich kobiet w Polsce jest setki, może więcej. Mają wiarę w to, że robią coś pożytecznego. Same dla siebie są szefami, same sobie wyznaczają czas pracy. Są uśmiechnięte i spełnione, zadbane i dowartościowane. Nie załamały się po stracie pracy, nie zanurzyły w beznadziei...

¬ródlo informacji...


Ro»liny, które mog‘ zaszkodzić

dodano dnia 11.08.11

Rosn‘ na ł‘ce, w lesie, na działce. Unikajcie ich, bo choć wygl‘daj‘ pięknie, zawieraj‘ groˇne dla zdrowia substancje.

¬ródlo informacji...


"Facet to świnia", "Tylko seks im w głowie"

dodano dnia 27.02.10

Uważam, że kobiety są same winne temu, że ich facet im nie pomaga... Bo skoro od początku chcą być takie kochane i idealne i skaczą wokół nich, żeby tylko ich mężczyznom było dobrze, to cóż można powiedzieć? Mają czego chciały.

¬ródlo informacji...


Nie lubię zakupów i już

dodano dnia 25.08.09

Jak każda kobietka powinnam oddać wiele za wolne popołudnie w centrum handlowym gdzie w butikach od sporych okazji na cudne kreacje, oczy wyłażą na wierzch... Lubię komuś pomóc, doradzić, podsunąć ciekawy pomysł. Cała przyjemność kończy się w chwili,gdy jestem zmuszona dokonać zakupu... dla siebie.

¬ródlo informacji...


Kawa chroni macicę

dodano dnia 03.09.08

Jedni ja lubi‘, inni za nic nie wezm‘ jej do ust. Wygl‘da jednak na to, że kobiety, które pij‘ dużo kawy, rzadziej zapadaj‘ na nowotwory macicy.

¬ródlo informacji...


Duet z jajek faszerowanych

dodano dnia 01.04.10

Z rzodkiewkami i ogórkiem.

¬ródlo informacji...


Czy samotność można polubić?

dodano dnia 30.06.11

W dzieciństwie zamiast z chłopakami kopać piłkę, wolał w swoim pokoiku sklejać modele samolotów, a potem, gdy już były gotowe, wpatrywał się w nie z zachwytem. Nikomu się nimi nie chwalił, nikomu też nie pozwalał ich dotykać

¬ródlo informacji...


Zamiast Antybiotyków
Zaprenumeruj

darmowy kurs Witaminy i Suplementy Dla Ciebie

  Imię:
Email:

           


Kliknij by dowiedziec sie wiecej


Kliknij po wiecej informacjiUsmiechnij się :-)

- Dzien dobry sasiadko, czy pani slyszala ostatnia wiadomosc o Kowalskich?
- Nie, nie slyszalam...
- A ja slyszalam, z pani juz slyszala.

Radio jest cudownym wynalazkiem, ktory moga sluchac slepi i ogladac glusi.

Wspolnymi silami Koszalin zaoramy.