Witamina C
Czego nie wiesz o suplementach tej witaminy.
O jakże się zdziwisz....


Wiśniowa delicja z ptasim mleczkiem

dodano dnia 22.09.10

Ciasto na pewno nie należy do zapychających i zbyt słodkich wypieków z masami, ponieważ jest lekkie, kwaskowo-owocowe z nutką słodyczy, a najbardziej dla mnie pyszne, to rozpływające się w ustach ptasie mleczko przykryte czekoladą...

¬ródlo informacji...


Współżycie seksualne po porodzie

dodano dnia 22.01.09

Dla niektórych kobiet wznowienie pożycia seksualnego może być sporym problemem. Wiele kobiet obawia się pierwsze zbliżenie może być bolesne lub...

¬ródlo informacji...


Lansuj się

dodano dnia 30.09.08

Kiedyś żeby się polansować, trzeba było wyjść z domu. Wybrać jakieś ciuchy, które wyrażały "własny styl". Zaopatrzyć się w rozmaite gadżety, których noszenie ze sobą bywało uciążliwe. No i gadanie - trzeba było wszem i wobec opowiadać o swoich osiągnięciach. Nie było łatwo. Zwłaszcza że demaskacja ewentualnego naginania rzeczywistości była dość łatwa.

¬ródlo informacji...


Dlaczego kobiety pracują?

dodano dnia 22.05.09

Całe swoje dotychczasowe życie przepracowałam zawodowo. Wyprowadziłam się z domu zaraz po skończeniu szkoły średniej. Od tej pory utrzymywałam się sama. Teraz od pół roku nie pracuję, siedzę w domu, jak to mówią: gotuję obiadki, zajmuję się  domem, dziećmi. Zastanawiam się, czy do tej pory pracowałam, bo chciałam i lubiłam, czy dlatego, że musiałam.

¬ródlo informacji...


Karp po krakowsku

dodano dnia 15.12.08

Wigilia w krakowskim stylu.

¬ródlo informacji...


analiza pierwiastkowa włosa

dodano dnia 29.06.08

Unikalny serwis oferuj±cy wiedzę i praktyczne zastosowania Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia, którego podstaw± i integraln± czę¶ci± jest analiza pierwiastkowa włosów . Kompleksowa diagnostyka organizmu, pokazuj±ca zagrożenia zdrowotne, oraz oferuj±cy indywidualne zalecenia dietetyczne i suplementacyjne wynikaj±ce z analizy pierwiastkowej. Profilaktyka zdrowotna, bezpłatne konsultacje, pomoc we wspomaganiu leczenia, opisy tendencji chorobowych, oraz możliwo¶ć przeciwdziałania patologiom zanim ujawni± się ich objawy.

¬ródlo informacji...


Nowo¶ci dla kobiet, lifestyl, SPA, fitness

dodano dnia 29.06.08

¬ródlo informacji...


Wyszukiwarka publikacji o zdrowiu i urodzie

dodano dnia 29.06.08

¬ródlo informacji...


Jakie witaminy dla kobiet w ci±ży

dodano dnia 29.06.08

Na rynku witamin panuje kompletna dezinformacja i manipulacja, co moze być szczególnie szkodliwe dla kobiet w ci±ży sprawdĽ jakie witaminy dla kobiet w ci±ży s± rzeczywi¶cie dobre, a jakich witamina należałoby unikać. Gwarantuję, ze będziesz zdziwiona!

¬ródlo informacji...


Najlepsze witaminy

dodano dnia 29.06.08

Wyj±tkowy podręcznik dla konsumentów. SprawdĽ jakie s± najlepsze witaminy suplementy. Witaminy Mnóstwo suplementów na rynku powoduje zamieszanie, a reklamy witamin perfidnie manipuluj± klientami. Dowiedz się od eksperta jakie witaminy s± dobre i jakie s± dobre dla ciebie

¬ródlo informacji...


Zapomnij o szybkim numerku

dodano dnia 29.06.08

Najpierw patrz‘ na siebie w taki sposób, że ciarki przechodz‘ po plecach i już za chwilę szybki seks w windzie albo w toalecie na przyjęciu. To tylko film. W życiu jest inaczej. Przynajmniej u nas.

¬ródlo informacji...


Zabierz kota na wakacje!

dodano dnia 15.08.09

Je¶li planujesz zabrać ze sob± na wyjazd swojego pupila, pamiętaj, aby zadbać o jego komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży.

¬ródlo informacji...


Czemu kobiety same sobie szkodzą?

dodano dnia 03.09.10

Bez rozmów, ostrzeżenia, znaków na niebie i ziemi, ot tak... Wraca jedna z drugą z pracy, a tam mąż spakowany rzuca krótkie "zakochałem się" i trzaska drzwiami. Tak było w przypadku jednej z moich koleżanek. Oboje znam od co najmniej 10 lat i w życiu bym się czegoś takiego nie spodziewała, ale stało się. Tak w życiu bywa.

¬ródlo informacji...


Kolorowy ¶wiat Mary Kay - Strona główna - bloog.pl

dodano dnia 03.01.09

Kolorowy ¶wiat Mary Kay Kolorowy ¶wiat Mary Kay : wizaż,makijaż,kursy,szkolenia, praca, kosmetyki. Blog wizażystki i instruktora Ewy Tokarek po¶więcony kosmetykom Mary Kay, nowoczesnym makijażom, szkoleniom i zarabianiu. Serdecznie zapraszam.wizaż

¬ródlo informacji...


Seksualne ekscesy na basenach

dodano dnia 15.08.08

Libacje i seksualne orgie odbywaj‘ się na basenach na warszawskiej Pradze - alarmuje "Życie Warszawy". Gazeta powołuje się na relację oburzonego czytelnika, który sfotografował pary uprawiaj‘ce seks na basenowych zjeżdżalniach dla dzieci.

¬ródlo informacji...


Było nas sześć w jednej wspólnocie

dodano dnia 18.09.11

Wspólny pokój. Monika, Wanda, Małgorzata, Bożena, Maryla i ja. Byłyśmy tak różne jak różne bywają życiorysy i tak do siebie podobne jak mogą być podobne siostry w wierze. Monika chyba piła tylko wódkę z kawą, Wanda  rzucała pety, gdzie się da, Małgorzata  biegała z samego rana, a w środku nocy,również dla sportu, myła nam lustro i okno, Bożena ciągle robiła problem z jedzenia, Maryla i ja byłyśmy idealne

¬ródlo informacji...


Rabanadas z truskawkami

dodano dnia 08.07.10

Hiszpańskie grzanki.

¬ródlo informacji...


Ostre, życiowe zakręty

dodano dnia 15.12.08

Myślałam, że Anna ma wszystko pięknie poukładane, ale nie... Pod maską radości kryje się wielkie nieszczęście. Jej dorosły syn stał się "niebieskim ptaszkiem", co to nie ciągnie do pracy, do normalnego życia. Nie ma też dobrych układów między nim, a jej obecnym mężem.

¬ródlo informacji...


¦wiatło w ogrodzie

dodano dnia 15.04.10

Dom i ogród skryte w ciemno»ciach maj‘ swój niezaprzeczalny urok i wdzięk tajemnicy. Dla naszego bezpieczeństwa i komfortu warto jednak nieco rozproszyć ten mrok odpowiednim o»wietleniem.

¬ródlo informacji...


Dania błyskawiczne

dodano dnia 25.03.10

Dziś postanowiłam zaproponować Wam kilka sprawdzonych przepisów na szybkie i niskokaloryczne dania, które można zjeść zarówno na obiad, jak i na kolację

¬ródlo informacji...


Arabska zupa z soczewicy

dodano dnia 08.10.11

Odrobina egzotyki.

¬ródlo informacji...


Zamiast Antybiotyków
Zaprenumeruj

darmowy kurs Witaminy i Suplementy Dla Ciebie

  Imię:
Email:

           


Kliknij by dowiedziec sie wiecej


Kliknij po wiecej informacjiUsmiechnij się :-)

Na egzaminie z informatyki profesor z widocznym niesmakiem slucha niedorzecznych odpowiedzi studenta. W pewnym momencie zwraca sie do swego psa lezacego pod biurkiem:
- Azor! Wyjdz, bo zglupiejesz!

kojenie Duski

- Haline w gosci zaprosilem
- Brawo, co przygotowales?
- Wszystko co trzeba. Stol nakryty. Wszystko swiez: posciel, przescieradlo, recznik...