Witamina C
Czego nie wiesz o suplementach tej witaminy.
O jakże się zdziwisz....


Wiśniowa delicja z ptasim mleczkiem

dodano dnia 22.09.10

Ciasto na pewno nie należy do zapychających i zbyt słodkich wypieków z masami, ponieważ jest lekkie, kwaskowo-owocowe z nutką słodyczy, a najbardziej dla mnie pyszne, to rozpływające się w ustach ptasie mleczko przykryte czekoladą...

¬ródlo informacji...


Jak pogodzić się ze strat‘?

dodano dnia 18.10.11

Z Jankiem zakochali»my się w sobie po uszy, od pierwszego wejrzenia. Mieli»my wtedy po 21 lat i wiedzieli»my, że chcemy ze sob‘ spędzić życie. Do naszego »lubu zostały dwa miesi‘ce.

¬ródlo informacji...


Powrót łobuzów

dodano dnia 01.01.09

Grzeczni nie maj‘ szans. Nadszedł czas gwiazdorów, których woleliby»my nie spotkać noc‘ w odludnym miejscu. Sk‘d się bierze ta fascynacja nieokrzesanymi brutalami?

¬ródlo informacji...


Wiosenne zawieszki

dodano dnia 27.04.10

Dzisiaj kolczyki z połówek i lekko odświeżone zawieszki oraz naszyjniki

¬ródlo informacji...


Wyceń kurę domową!

dodano dnia 15.02.10

Ale zamiast wspinać się po szczeblach kariery, sprzątamy, gotujemy, kupujemy, załatwiamy miliony spraw, wychowujemy dzieci - a wtedy musimy być jednocześnie nauczycielem, psychologiem, negocjatorem, budzikiem, organizerem, szoferem i w ogóle living plannerem, czyli mistrzem logistyki!

¬ródlo informacji...


Wyszukiwarka publikacji o zdrowiu i urodzie

dodano dnia 03.10.08

¬ródlo informacji...


Najlepsze witaminy

dodano dnia 03.10.08

Wyj±tkowy podręcznik dla konsumentów. SprawdĽ jakie s± najlepsze witaminy suplementy. Witaminy Mnóstwo suplementów na rynku powoduje zamieszanie, a reklamy witamin perfidnie manipuluj± klientami. Dowiedz się od eksperta jakie witaminy s± dobre i jakie s± dobre dla ciebie

¬ródlo informacji...


Jakie witaminy dla kobiet w ci±ży

dodano dnia 03.10.08

Na rynku witamin panuje kompletna dezinformacja i manipulacja, co moze być szczególnie szkodliwe dla kobiet w ci±ży sprawdĽ jakie witaminy dla kobiet w ci±ży s± rzeczywi¶cie dobre, a jakich witamina należałoby unikać. Gwarantuję, ze będziesz zdziwiona!

¬ródlo informacji...


analiza pierwiastkowa włosa

dodano dnia 03.10.08

Unikalny serwis oferuj±cy wiedzę i praktyczne zastosowania Indywidualnego Programu Ochrony Zdrowia, którego podstaw± i integraln± czę¶ci± jest analiza pierwiastkowa włosów . Kompleksowa diagnostyka organizmu, pokazuj±ca zagrożenia zdrowotne, oraz oferuj±cy indywidualne zalecenia dietetyczne i suplementacyjne wynikaj±ce z analizy pierwiastkowej. Profilaktyka zdrowotna, bezpłatne konsultacje, pomoc we wspomaganiu leczenia, opisy tendencji chorobowych, oraz możliwo¶ć przeciwdziałania patologiom zanim ujawni± się ich objawy.

¬ródlo informacji...


Nowo¶ci dla kobiet, lifestyl, SPA, fitness

dodano dnia 03.10.08

¬ródlo informacji...


Sztuka i elegancja

dodano dnia 03.10.08

Irena Jarocka otrzymała Laur Elegancji z r‘k projektanta Vinicio Pajaro.

¬ródlo informacji...


Niektórzy nie dorośli do bycia szczęśliwymi

dodano dnia 08.11.08

Denerwują mnie postawy ludzi, którzy twierdzą, że w życiu im nie wyszło przez rodziców, szefa, znajomych, sąsiadów albo dlatego, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie... Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, żeby wybrać swoją drogę życiową według wytycznych innych ludzi, sugestii oczywiście warto wysłuchać, ale powinny one pozostać tylko sugestiami.

¬ródlo informacji...


Przegl‘d najpopularniejszych diet odchudzaj‘cych

dodano dnia 18.05.10

Błyskawiczne diety cud nie s‘ już modne. Na topie s‘ metody odchudzania, opracowane przez specjalistów. Ich zdaniem, je»li chcesz schudn‘ć i już nigdy nie utyć, powinna» zmienić sposób żywienia. Najlepiej na zawsze!

¬ródlo informacji...


Memento mori

dodano dnia 18.07.09

Zwyczajna biała kartka papieru formatu  A4 z wydrukowanym pogrubioną czcionką czarnym  tekstem. Prosty krzyż na górze strony, a w ramce słowa o śmierci. Pogrążona w smutku i żałobie rodzina zawiadamia o tragedii. To była córka mojego sąsiada i jej mąż, oboje trzydziestoletni. Tacy młodzi. Rozpędzony tir zatrzymał odliczanie ich zegarów życia.

¬ródlo informacji...


Walentynkowy atak majtkowy

dodano dnia 15.02.09

Nisha Susan jest bardzo zajęt‘ kobiet‘, która wypełnia niezwykł‘ walentynkow‘ misję. Sortuje sterty kartek, listów i masę różowej bielizny - wszystko to jest przeznaczone dla prawicowych, hinduskich grup "strażników moralno»ci".

¬ródlo informacji...


Seria Sun Ozon od Rossmanna

dodano dnia 06.08.09

W trosce o Twoj± skóręKażdy z nas potrzebuje latem kompleksowej ochrony przed słońcem. Niestety, zakup samoopalacza, mleczka do opalania i...

¬ródlo informacji...


Ciesz się życiem po menopauzie

dodano dnia 08.08.08

Menopauza nie oznacza końca kobiecej atrakcyjno»ci - można w 100 proc. zachować atrakcyjny wygl‘d i dobre samopoczucie także po przekroczeniu 50. roku życia. Menopauza to naturalny proces biologiczny, w którym można czuć się nadal dobrze i żyć pełni‘ życia.

¬ródlo informacji...


Pupa makijaż jesień 2008

dodano dnia 06.09.08

Najnowsza kolekcja marki PUPA inspirowana latami dwudziestymi i trzydziestymi…

¬ródlo informacji...


Smerfetka i terrarium dla żółwi

dodano dnia 11.03.10

Jak widzę na wielu blogach już wielkanocnie, a ja chyba znowu odpuściłam. Zrobiłam kilka kur jakieś zajączki i nic więcej.... Wpadł mi do głowy nowy pomysł, zupełnie nie związany ze świętami i postanowiłam go zrealizować.

¬ródlo informacji...


Kobieta rakieta

dodano dnia 25.10.08

¦wintuszy, prowokuje, oczarowuje. W nowym wcieleniu Maria Peszek to kobieta drapieżna.

¬ródlo informacji...


Termin przydatności człowieka

dodano dnia 11.04.09

Babcia już ponad pół roku temu złożyła dokumenty do Domu Pomocy Społecznej. Szmat czasu o tym rozmawiałyśmy, próbowałam znaleźć jakieś inne rozwiązanie, jakiś sposoby by została w naszym domu, by nie znalazła się w tym miejscu. Prosiłam siostrę, żeby przeprowadziła się do nas i zajęła babcią, nie zgodziła się. Załatwiłam opiekunkę, ale to było za mało...

¬ródlo informacji...


Zamiast Antybiotyków
Zaprenumeruj

darmowy kurs Witaminy i Suplementy Dla Ciebie

  Imię:
Email:

           


Kliknij by dowiedziec sie wiecej


Kliknij po wiecej informacjiUsmiechnij się :-)

Byla plama, nie ma bluzki, bo ten proszek byl od ruskich.

Jak sie sciemni, to ci wyjasnie

Program otwarcia pewnej wystawy rolniczej przedstawial sie tak:
godz. 11.00 - przyjazd nierogacizny i bydla nierogatego.
godz. 12.00 - przybycie zaproszonych gosci.
godz. 13.00 - wspolny obiad.